24 marca 2017

Kurs, który NAPRAWDĘ pomaga określić fajne cele i ruszyć z miejsca

Kilka dni temu na FB wspominałam Wam o kursie Eweliny Mierzwińskiej - 7 dni do celów. Jego sprzedaż kończy się w niedzielę, ale ja miałam przyjemność przetestować go dla siebie i dla was już teraz, przed oficjalnym rozpoczęciem. I muszę przyznać, że to jest to, czego szukałam w tej tematyce.
Już po przepracowaniu wszystkich lekcji mogę powiedzieć, że jest to jeden z najbardziej kompleksowych programów tego typu. Ewelina dotyka tematu wyznaczania i osiągania celów z wielu różnych stron. Jednocześnie zadania podzielone są na małe części, na kolejne dni, dzięki czemu cały materiał, który wchodzi w skład kursu można bardzo przyjemnie, powoli sobie przyswoić. Mamy czas na porządne popracowanie na każdym z siedmiu tematów.Pierwszy moduł kursu skupia się na przygotowaniu tła dla wyznaczenia ważnych dla nas celów. W zupełnie inny sposób, niż zazwyczaj proponowany. Dzięki zadaniom Eweliny wybieramy naprawdę ważne i stworzone dla nas cele. Takie, które są dla nas wartościowe i w których możemy wykorzystać swoje mocne strony i umiejętności, dzięki czemu automatycznie rośnie nasza wewnętrzna motywacja do ich spełnienia.W drugiej części kursu zabieramy się za faktyczne ustalenie celów a także pracujemy nad motywacją do ich spełniania i pokonywaniem ewentualnych przeszkód, które mogą się pojawić (co jest w końcu nie mniej ważne niż wyznaczenie dobrego celu).Naprawdę bardzo gorąco polecam Wam przepracowanie dla siebie tego kursu. To tego rodzaju praca, która realnie prowadzi do dobrych zmian. Jeśli tylko faktycznie się przyłożymy do wszystkich zaproponowanych zadań, to naprawdę wychodzimy z kursu z gotowym planem działania i motywacją do jego spełnienia.

Tak jak wcześniej wspominałam, sprzedaż kursu trwa jeszcze tylko do niedzieli 26 marca, także warto się pospieszyć! 

Wpis zawiera link afiliacyjny.

5 komentarzy
 1. Zapowiada się ambitnie i skutecznie ;)
  Ja jakiś czas temu przerobiłam kurs Kamili Rowińskiej o 7 ambitnych kroków do celu. Również świetny! Najważniejsze w tym wszystkim jest nasze zaangażowanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak, nawet najlepszy kurs bez własnej pracy nic nie wniesie :)

   Usuń
 2. Już na pierwszy rzut oka widać, że jest świetny :) Fajnie, że w polskiej blogosferze powstaje coraz więcej tego typu kursów, Polki górą!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, jeszcze kilka lat temu można było pomarzyć o takich fajnych rzeczach po polsku. Dzisiaj jest tego coraz więcej, w super jakości!

   Usuń