10 czerwca 2014

Perełki Tygodnia: 10.06.2014

Nauka i miłość. Wokół tego kręci się teraz w zasadzie całe moje życie. A już niedługo zostanie tylko ta druga część. I masa nowych planów i pomysłów do zrealizowania. A tymczasem perełki tego tygodnia...

Muzyka Tygodnia

W tym tygodniu zaczęłam tworzyć playlistę piosenek, które skutecznie budzą mnie do życia o poranku. Oto jedna z takich melodii. Linki Tygodnia

12 komentarzy
 1. fajna piosenka, trochę pink floydami zajeżdża, ale jednak jest trochę trywialniejsza ;) daily zen list ciekawe, ogarnę szczególnie "social" ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sposoby na zużycie nieudanych kosmetyków świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W takim razie życzę samych pozytywnych chwil i mnóstwa uśmiechu :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam The Killers :D a ten budynek z lustrami jest świetny, zastanawia mnie tylko jak te zdjęcia zostały zrobione skoro fotograf się nie odbija w żądnym z luster :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęekuję za docenienie! :* :* :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak zwykle jestem zachwycona "perełkami tygodnia" :)
  http://przystannatalii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Ach, jak to brzmi - nauka i miłość :) nie ma to jak konkretne "cele" życiowe! Mi trochę przeszkadza to że ostatnio na wiele spraw muszę się rozrywać ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Obecnie moje życie kręci dokładnie wokół tych dwóch płaszczyzn co Twoje: nauka i miłośc ;) Ale w poniedziałek mam ostatani egzamin i już po prostu nie moge się doczekac tej chwili wytchnienia i spokoju, kiedy zrobie sobie rano kawę, wezmę dobra książkę do ręki a potem usłyszę dźwięk telefonu i odpłynę ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Daily zen lists - coś świetnego! Uwielbiam filozofię zen ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetne zestawienie linków, swoją drogą ja żyję między bioinformatyką, pragnieniem, że kiedyś (po zwycięskiej walce w sesji) odkryję coś wartego nobla, a w tym bym przeżyła permanentne przemęczenie wspiera mnie mój mężczyzna :)

  pozdrawiam Try to design

  OdpowiedzUsuń